ŞUBELER

İstanbul - Bakırköy

Özgürlük Meydanı Belediye Hekimi Sk. No: 4/7 Bakırköy/İstanbul

0212 451 48 48 (pbx) 0212 570 70 18 (fax) 0533 620 21 30 (Vodafone) bakirkoy@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

İstanbul - Şirinevler

Şirinevler Mh. Adnan Kahveci Bulvarı Hayat İşhanı No: 5/12 Bahçelievler / İSTANBUL (Şirinevler Meydanı E-5)

0212 451 48 48 (pbx) 0212 570 70 18 (fax) 0541 570 70 18 (Avea) sirinevler@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

İzmir Şube

Şair Eşref Bulvarı No:65 kat:4/8 ALSANCAK

0232 421 51 45 (pbx) 0232 421 51 45 (fax) 0506 335 34 01 (Avea) izmir@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Bursa Şube

Heykel-Alaca Mescit Mah.İnönü Cd.Şentürk Apt. A Blok No:19 D:2(Garanti Bankası Üstü) Osmangazi

0224 224 59 50 (pbx) 0224 224 59 50 (fax) 0505 453 25 16 (Avea) bursa@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Ankara Şube

Karanfil Sk. No:19/7 (Ata İskender'in üstü) / Kızılay

0312 425 02 08 (pbx) 0312 425 02 08 (fax) 0533 522 25 45 (Turkcell) ankara@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Tekirdağ-Çorlu Şube

Şeyh Sinan Mh. Atatürk Bulvarı Fatma Bulut İş Merkezi Kat:3 D.7 (Kiler Market yanı) Çorlu

0282 654 25 79 (pbx) 0282 654 25 79 (fax) 0532 670 01 99 (Turkcell) corlu@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Kocaeli Şube

Ömerağa Mh. Alemdar Cd. No. 7 Kat: 3-4 (Vakıf Bank Yanı) İzmit

0262 325 41 59 (pbx) 0262 325 41 59 (fax) 0507 328 45 59 (Avea) kocaeli@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Sakarya Şube

Yenicamii Mh. Adnan Menderes Cd. Yıldız Ünver İş Merkezi No:4 K:1 D:8 Adapazarı

0264 281 44 98 (pbx) 0264 281 44 98 0535 5915576 (fax) 0530 499 82 83 (Turkcell) sakarya@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Konya Şube

Şems Tebrizi Mah. Alaaddin Bulvarı(Alaaddin Camii Karşısı) Mıhoğlu İş Merkezi 1 kat No:103 Karatay

0332 350 70 01 (pbx) 0332 350 70 01 (fax) 0507 331 26 59 (Avea) konya@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Erzurum Şube

Çaykara Cad. Öğretmen Evi Karşısı Orbay İş Merkezi K:6 Yakutiye

0442 233 35 11 (pbx) 0442 233 35 11 (fax) 0532 632 76 58 0533 568 65 69 (Turkcell) erzurum@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Samsun Şube

Kale Mh. Kaptanağa Cd. Cumhuriyet Meydanı Emin Arif Tuksal İş Hanı No: 20/4 Kat. 2 İlkadım

0362 435 56 29 (pbx) 0362 435 56 29 (fax) 0530 694 79 05 (Turkcell) samsun@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...

Azerbaycan-Bakü Şube

Salatın Əskərova 139 (təzə bazarın arxası)

994125950614 (pbx) 994505080614 (fax) baku@kekemelodi.com Kroki için tıklayınız...